Nazwa forum

Opis forum


#1 2011-02-01 14:48:42

pietro

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-28
Posty: 12
Punktów :   

radia internetowe czatyludzie

Jest tyle radji w internecie do wyboru do koloru kazda stacja reprezentuje jakis sposob piosenek do sluchania i do bycia na tak zwanych czatach radia w gruncie zeczy daja podobna muzyke ale kazdy prezenter prowadzi w inny sposob kazdy ma swoj styl sa prezentezy ktrzy mają do tego powołanie i są swietni w tym co robia i jest milo sluchac i prezentera i jego piosenek a są nie ktorzy prezenterzy ktore nie mają ani glosu ani dykcji ani zapału do grania prowadą to tak monotonnie ze czasami chce sie zygac na wielka odleglosc co chodzi o czatu to tu zbierają sie ruzni ludzie kazdy jest jeden w swoim rodzaju i indywidualny sa dobrzy ludzie wprost wspaniali prawdziwi przyjaciele co potrafia podac ci dlon i pomuc w kazdej potrzebie a nawet wspierac cie w trudnych chwilach a gdy jestes sam to zadzwonią pogadają i sa z tobą na dobre i złe ja ich osobiscie znam i jestem z nich dumnyze ich znam to są anioły a ludzkich ciałach są tak zwani mendy czatowe hieny i pasorzyty ktore zerują na ludzkim sumieniu i uczciwosci wykozystują latwowiernosc i szczerosc innych ludzi obgdują obrazają zniewazają obgaduja i na swoich urojonych dzieciecych wprost niemowlencym rozumowaniu r swoja logiką stwazają urojone plotki niczym nie potwierdzone i zarazaja innych osob to jak wirus i wzud na dupie ktorego czeba sie pozbyc takie mendy czatowe tez poznalem ze jak ich widze to poprostu mnie mgli i flaki się przewrają do gory nogami na ich widok ich nikow to zbiera mnie na wymiotowanie ale cuz kazdy czlowiek jest inny jeden glupi jak but z lewej nog adrugi inteligietny takie jest to nasze zasrane zycie, Zapraszam do komentowania i wpisów na forum prosze o wpisy bez wyzwisk ktore bende usowane natychmiast kazdy komentarz bedzie mile widziany i prosze dajcie jakies pomysly. nie zwazajcie na bledy kazdy czlowiek jest inny jeden zdrowy drugi chory kazde pismo bedzie mile widziane Pozdrawiam wasz pietro

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xiaolin.pun.pl www.sp16.pun.pl www.pokemon-master-green.pun.pl www.nslf2.pun.pl www.pokestory.pun.pl