Nazwa forum

Opis forum


#1 2011-08-09 10:36:03

pietro

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-28
Posty: 12
Punktów :   

ludzie na czatach

czasami sie zastanawiam jacy sa ludzie na czatach  jedni którzy dostali odrobine wladzy to im szjba udeza do glowy szpanuja ze cos umieja a gruncie zeczy jak dojdzie cos do czego to nie wiedza wchodza ludzie tacy jacys nie dorobieni uposledzeni co robia zament maja opuzniony refleks i zyja w swoim swiecie tlumaczac po swojemu chociaz by bylo mozna tłumaczyc caly dzien a oni i tak swoje czeba uwazac na takich typkach i nie gadac za duzo i patrzyc i uwaznie rozumiec miedzy zdaniami sa wspaniali ludzie którzy realnie sa aniolami i pomog± jak ktos potrzebuje pomocy a tych jest troche ale przewaznie sa w ukryciu zeby ich ludzie nie zmienili na zlych wola słuchac i grac w gry ja jak bedzie grał na radiu na necie to jest wspaniały czat na malince u piotrusia pana czat wolny od złych ludzi i wrednych wiec jak checie wpasc to wejdzcie pogadamy dopiero co wykrylem nowy czat wolny od mend czatowych zapraszam do wpisów na forum  bo nie wiem czy mam pisac niusy czy dac sobie spokój pietro

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lubwis.pun.pl www.bioanalityka.pun.pl www.gen-x.pun.pl www.sailor-moon.pun.pl www.pierwszae.pun.pl